Ekskluzive: Flet protagonistja e videos virale “O shac”

Dashuria mes tyre është më e madhe se gjithçka tjetër.

Dhe këtë ndjenjë nuk e kanë problem t’ia shprehin njëri-tjetrit në çdo moment dhe në çdo formë.Te infektuar: 7.652 Sheruar: 4.129 Vdekur: 192

Ekskluzive: Flet protagonistja e videos virale “O shac”

Rozë
Gazeta Express28/07/2020 22:00
Dashuria mes tyre është më e madhe se gjithçka tjetër.

Dhe këtë ndjenjë nuk e kanë problem t’ia shprehin njëri-tjetrit në çdo moment dhe në çdo formë.

Lexo Edhe:
Del kënga e Don Xhonit me Encën, fansat ankohet se nuk po kuptojnë asgjë nga teksti
Është pikërisht kjo video e cila menjëherë u bë virale në rrjete sociale, dhe që Zoja Kurti Kelmendin nga Mitrovica, e bëri të njohur dhe të shumë komentuar.

Në fakt, Zoja nuk është krejt e panjohura, pasi në “Facebook” e menaxhon grupin “Zemrat e Zojës”, përmes të cilit ndihmohen familjet që kanë nevojë.

Zoja, bashkë me burrin e saj, Farukun, dhe 5 fëmijët e tyre jetojnë në Gjermani. Por, çifti ka ardhur në Kosovë tash e një muaj dhe ka zgjedhur televizionin T7 që ekskluzivisht të flas rreth videos se famshme, “O shac”, komenteve, reagimeve e diskutimeve brenda familjes dhe me gjerë.

Zoja thotë se ka dashur gjithmonë që raportin me bashkëshortin dhe dashurinë që ka ndaj tij, ta shfaq publikisht.